• Slide 1
ANKARA ÜNİVERSİTESİankara.edu.tr
KURUM VİDEOLARININ FARKLI KİŞİLERCE İZLENME SAYISI 4.046.589

Dil ve Tarih Cografya Fakültesi - İspanyol Dili ve Edebiyatı BölümüÖnceki Menüye Dön

Embed
 • DİL

  4 Yıl

 • Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi

  İspanyolca

  2016 : 10700
  2017 : 11618

  2016 : 405.397
  2017 : 400.841

  30

İsmim Ayşe Ece Develioğlu, Ankara Üniversitesi İspanyol Dili ve Edebiyatı hazırlık sınıfı öğrencisiyim. Ben Güray Yıldız, Ankara Üniversitesi'nde Fransız Dili ve Edebiyatı okuyorum. Ankara Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu, Ankara Üniversitesi'nin Gölbaşı kampüsündedir. Üniversitemize ulaşım özel servis hizmetleriyle aynı zamanda dolmuş ve otobüs ile sağlanır. Bunların yanısıra üniversitemizin sağladığı ücretsiz ring servisleri de mevcuttur.
Ankara Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulunda eğitim olanağı yüksek standartlı sınıflarda yapılmaktadır. Bunların yanı sıra akıllı sınıflarımız da mevcuttur. Akıllı sınıflarda ingilizce dil eğitim programları sunulmaktadır ve multimedia dil öğrenme ortamı sağlanmaktadır. Üniversitemiz öğrencileri bilgisayar laboratuarlarından ve öğrenci erişim merkezinin sağladığı hizmetlerden yararlanabilirler. Bilgisayar laboratuarlarında yine dil eğitimine yönelik web tabanlı dil eğitim programları yer almaktadır. Öğrenci erişim merkezi klasik bir kütüphaneden farklı olarak bir öğretim elemanı eşliğinde bireysel çalışma yapmamıza olanak sağlamaktadır. Öğrenci erişim merkezinin aynı zamanda yine dil öğrenimine yönelik kaynaklardan yararlanılabilir. Öğrenci erişim merkezinde öğrenciler danışmanlık hizmeti alabilirler, aynı zamanda psikolojik destek ünitesi de bulunmaktadır. Öğrenciler sınav sonuçlarına ve devamsızlıklarına yabdil.edu.tr adresinden kendilerine verilen şifre ile ulaşabilirler.
Yüksek okulumuzda çeşitli sosyal, kültürel ve sportif faaliyetler vardır. Bunları sunan çeşitli kulüpler de vardır, fotoğrafçılık kulübü, konuşma kulübü, satranç kulübü, şiir dinletileri sunan kulüpler vardır. İsteyen öğrenciler ilgi duydukları kulüplere kayıt yaptırabilirler ve gerekli duyurularla bu etkinliklerde yer alabilirler. Bunlara ek olarak üniversitemizde ücretsiz kurslarda mevcuttur. Bu kurslar, resim kursu, drama kursu, satranç kursu ve bunun gibi kurslar yer almaktadır. Yüksek okulumuzda sinema salonu bulunmaktadır. Eğlenceli vakit geçirmek isteyen öğrencilerin bu imkandan yararlanmasını isterim. Ankara Üniversitesi'ne bize bu imkanları sağladığı için teşekkür ederiz.
DAHA FAZLASINI GÖRÜNTÜLE

İLETİŞİM FORMU

 • Facebook Link
 • Twitter Link
 • VK Link
 • Telegram Link
 • Instagram Link