KURUMA AİT FARKLI VİDEOLARIN FARKLI KİŞİLER TARAFINDAN İZLENME SAYISI 3.674.678

Facebook'ta PaylaşTwitter'da Paylaş
Embed
  • MF-2

    4 Yıl

    Ziraat Fakültesi


Merhaba arkadaşlar ben Selim Raşit Göl toprak bilimi, bitki besleme bölümü son sınıf öğrencisiyim. Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi’nde birçok imkanlara sahip olmakla birlikte bölümümüz Ankara Üniversitesi’nin Dışkapı yerleşkesinde bulunmaktadır. Toprak Bilimi ve Bitki Besleme Bölümü Ankara Üniversitesi’nin önde gelen bölümlerinden olmakla birlikte son günlerde devletin geliştirmiş olduğu projelerde öne çıkan gerçekten rağbet gören en iyi bölümlerden birisidir.
Üniversiteyi tercih etmemdeki en temel sebep Ankara Üniversitesi oluşudur. Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Cumhuriyet tarihinin ilk üniversitesi olmakla birlikte ziraat fakülteleri arasında en köklü ve eğitimi gerçekten muhteşem olan bir üniversitedir. Ziraat Fakülteleri arasında pratiken arazi yoğunluğu çok olan eğitimi ve tecrübeli hocalarıyla bizleri gerçekten eğitime adayan kişilerden oluşmaktadır.
Fakültemizde eğitim dışı aktiviteler olarak spor faaliyetleri, Ankara Üniversitesi’nin Tandoğan Kampüsü’nde bulunan yerleşkede yüzme havuzu, halk oyunları ekipleri olmakla birlikte birçok etkinliği bulunmaktadır. Ayrıca fakültemizin bünyesinde bulundurduğu birçok topluluk öğrencilere hitap etmektedir.
Ankara Başkent olmasıyla birlikte şehir içi ulaşımının kolaylığı ve dışarıdan gelen öğrencilerin barınmalarıyla ilgili birçok kolaylığının bulunmasından dolayı üniversiteyi tercih edebilirsiniz. Şunu söyleyebilirim ki Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Toprak Bilimi ve Bitki Besleme Bölümü gerçekten araziye düşkün olan toprağı seven insanların bu bölümü tercih etmeleri, gerçekten mutlu olabilecekleri pratikte ve eğitim de düzgün bir şekilde eğitim alabilecekleri bir kurum.DAHA FAZLASINI GÖRÜNTÜLE