KURUMA AİT FARKLI VİDEOLARIN FARKLI KİŞİLER TARAFINDAN İZLENME SAYISI 206.709

Facebook'ta PaylaşTwitter'da Paylaş
Embed

İşsizlikle mücadele için Ataşehir Belediyesi İstihdam Merkezi, kısaltılmış ismiyle ABİM, bünyesinde mesleki eğitim kurs kayıtları alınmaya başlanıyor.

14 Kasım 2016 Pazartesi günü itibarıyla başlayacak olan kursta, “Dış Ticaret Meslek Elemanı”, “Bankacılık Meslek Elemanı” ve “Lojistik Meslek Elemanı” branşlarında açılacak mesleki eğitim kursları sayesinde bireylerin daha hızlı ve daha iyi şartlarda meslek kazanması hedefleniyor.

Eğitimler İŞKUR ve Ataşehir Adıgüzel Meslek Yüksekokulu yetkilileri eşliğinde verilecek olup; ABİM Mesleki Eğitim Birimi’nde gerçekleştirilecek mülakatta, her bölüm 25 asil ve yedek olmak üzere toplam 150 kişi seçilecek. Kursa katılım için Ataşehir sınırlarında ikamet etmek, en az ilköğretim mezunu olmak ve en az 17 yaşında olmak şartları aranıyor.

Firmalara işgücü, iş hayatına atılmak isteyenlere ise meslek edinme olanağı sunan ABİM projesi ile; Ataşehir’de yaşayan vatandaşların bir iş sahibi olması ve kendisini geliştirerek hedeflediği kariyere ulaşması amaçlanıyor.
DAHA FAZLASINI GÖRÜNTÜLE